KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816581
nr 1581 6581
Blandteknik
Oidentifierad Konstnär, Musikstund, Monogramsignerad (E. L ) 13x12 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:56:00
26/11 10:32:02